Naše účetní a daňová kancelář působí na trhu již od roku 1993. Jsme kanceláří, která Vám dává jistotu v oblasti účetnictví, financí, zpracování mezd a daní. Díky vysoké odbornosti, spolehlivosti a empatii Vám poskytujeme pevné zázemí pro rozvoj Vaší firmy.

Pomáháme Vám mít finance a daňové povinnosti pod kontrolou a v souladu se zákony. Našim cílem je poskytovat servis, který Vám umožní nemyslet na své účetnictví a související činnosti, ale naplno se zaměřit na svou firmu a její každodenní i dlouhodobé směřování.

Nabízíme právní pomoc a ekonomické rady v oblasti účetnictví, daní a odvodů ostatních plateb, které přímo s daňovou soustavou souvisí. Řešíme nastavení systému oběhu dokladů a pomáháme Vám dát do pořádku systém fungování firmy. V důsledku toho je Vaše firma schopna řádně a včas plnit své daňové povinnosti.

Naše desatero spolupráce vás nadchne:

  1. Vše řešíme elektronicky, nezatěžujeme vás zbytečným papírováním.
  2. Vždy máte přehled o výsledcích svého podnikání - každý měsíc vám zašleme průběžné výsledky.
  3. Zastoupíme vás před finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami i správou sociálního zabezpečení.
  4. Rádi Vám pomůžeme a poradíme i s organizací ostatních administrativních úkonů (vystavování faktur, placení faktur, evidence nákladů).
  5. Prakticky o nic se nestaráte - doklady (Faktury i Náklady) si sami stáhneme z úložiště, výpis z účtu z elektronického bankovnictví.
  6. Veškeré příkazy k úhradě od nás obdržíte ve formě QR kódů, nemusíte zdlouhavě zadávat platební údaje například při platbě DPH.
  7. Součástí našeho týmu je daňový poradce. Máte tak jistotu, že vaše daňové přiznání zkontroluje profesionál.
  8. Vyberete si způsob fakturace, který je pro vás ideální - měsíční paušál, hodinová sazba, platba dle položek.
  9. Vedení účetnictví online, účetnictví máte stále dostupné přes internet a máte tak aktuální přehled o stavu firmy
  10. Zajišťujeme veškerou elektronickou komunikaci s úřady. Kromě dodání nebo online nahrání dokladů nemáte starost s ničím.

Základem naší spolupráce je absolutní diskrétnost. Samozřejmostí je uzavřená pojistná smlouva proti podnikatelským rizikům. Cena za naše služby je stanovena vždy individuálně dle rozsahu a složitosti účetnictví. V ceně za účetnictví je i daňové poradenství                                                                                                                  

Pracujeme s těmito účetními systémy